piatok 18. apríla 2014

Avon Ultra Color Matte Lipstick-Review

Ahoj ahoj :) v poslednej dobre pridávam články po dlhších dobách a viete prečo?..pretože ten notebook mi fakt už úplne zdochol! takže mi neostáva nič iné len vtierať bratovi aby ma pustil na PC "super". No dosť bolo sťažovania a poďme k dnešnej téme. 

Mám pre Vás pripravený nový článok, tento krát to bude recenzia, ktorá tu nebola dlho. Bude to recenzia o dvoch, jednom? produkte od značky Avon. Sú nimi dva rúže z rady Ultra Color Matte Lipstick, ktoré ma dostali na prvý pohľad. V poslednom čase som na rúže celkom úchylná, čo kedysi som na slovo rúž ani nepomyslela, no doba sa mení jak sa hovorí :D


Tieto dva odtiene, ktoré Vám dnes prestavím nemajú od seba moc ďaleko, niekedy sa tvária úplne rovnako, niekedy zas nie, no v katalógu až tak podobné neboli! :D 
Poďme najskôr k tej nepodstatnejšej veci a tou je balenie. Rúže majú čisto čierne balenie, ktoré nenadchne, ale ani neurazí, no mohli sa s ním trošku viac pohrať. Kedže v tomto prípade nie je vzhľad dôležitý, ale vnútro tak prejdem rovno k nemu.

Ako ste už mohli vyčítať z názvu, ide o matné rúže s dobrou pigmentáciu. O tom vôbec nepohybujem, tento názov naozaj rúžom sedí. Ich pigmentáciu hodnotím na jedničku. Skôr si treba dávam pozor kam rúž nanášate, pretože sa ho len tak ľahko z kože nezbavíte. Jeden ťah s rúžom úplne postačí na výsledný efekt. A rúže, ktoré nemajú v názve "matte" ani nekupujem :D takže matné sú tiež ako sľubujú :)

Rúže nie sú moc hydratačné, hlavne nečakajte žiadny balzam. Sú skôr suchšie, ale balzam pod rúž to zachráni :) Čo ma hlavne na týchto rúžov prekvapilo je ich výdrž, čakala som že po hodine po rúži nebude ani stopa, no mýlila som sa. Prežijú som mnou bez problémov aj 3 hodiny. Odtieň Matte Peach má krásnu jarnú, sviežu farbu z nádychom do oranžova, presne takýto odtieň v mojej zbierke chýbal.
Matte Rose má červenšiu farbu ako Matte Peach a je o trošku tmavší. Jeho odtieň mi pripomína rúž od Gosh 151 Lady Luck, ktorý už vlastním. Takže tento rúž prenechávam mamči s tým, že jej ho občas šlohnem :)

Tieto rúže od Avon ma v dobrom prekvapili a bez rozmýšľania si kúpim aj iné odtiene. Odtieňov je naozaj dosť, takže svojho favorita si nájde každá z vás ;)

Aké sú Vaše skúsenosti s ružmi od značky AVON? :*

11 komentárov:

 1. celkom sa tie odtiene podobaju rada by som videla ako vyzeraju na perach:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no podobajú, čo je celkom škoda :/ ak budem môcť, tak pridám aj fotky n perách :))

   Odstrániť
 2. Oba dva odstíny vypadají celkem dobře :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já jsem měla od Avonu jen paletku očních stínů a ta mě zklamala.Ale ty rtěnky vypadají moc hezky :) .

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na tyhle rtěnky, se určitě podivám:) vypadají opravdu krásně!:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jednoznačne sa po nich popozeraj a daj vedieť, či vyhovujú aj tebe Anett :)

   Odstrániť
 5. kedže r´že nepoužívam tak skúsenosti žiadne ale s leskmi na pery mam celkom dobre majú fajn kvalitu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mne sa viacej páči odtieň Matte Peach, ale skúsenosti s ružmi od Avonu nemám.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pěkná recenze a odstíny vypadají pěkně :)

  OdpovedaťOdstrániť